Často upínáte svou pozornost na tělesné projevy jako jsou bušení srdce, svírání žaludku, brnění končetin, pocení či mnoho dalších, přitom se u lékaře nikdy nepřišlo na jejich pravou příčinu?

Míváte neopodstatněný strach a nevíte, z čeho?

Již tušíte, že váš problém je "v hlavě" a rádi byste jej řešili diskrétně, sami?

Nebo naopak víte, že úzkostmi trpíte a máte pocit, že jste již vyzkoušeli vše možné i nemožné?

Vím, jakým způsobem mírnit vaše problémy a prožívání.

Jsem lékařka, psychiatr a má práce je mým koníčkem a zároveň posláním. Komunikace s lidmi ve špatném psychickém stavu je velice náročná, přesto nesmírně zajímavá, inspirující a motivující. Ve svém praxi pomáhám s nadhledem a radostí, zároveň hlubokou pokorou a uvědoměním, že i mí pacienti jsou mými učiteli a práce s nimi je darem. 

Pomoc lidem trpícími úzkostí je pro mne v podstatě denodenním chlebem. Přestože jsou úzkostné poruchy v psychiatrii jedny z nejlépe léčitelných obtíží, stále se s nimi potýká spousta lidí, kteří nevědí, jak jim čelit.

Netuší, co a proč se jim právě děje, často ani jak se jejich problém nazývá, ani jak a čím ho mohou ovlivnit. Bývají smutní a cítí se ukřivděni za to, že je život zavedl až do dveří psychiatrické ordinace.

Proto jsem pro vás vytvořila eBook ÚZKOST

Jedná se o elektronickou knihu ve formátu .PDF. Její součástí jsou 3 BONUSY, kterými jsou odkazy na nahrávky relaxačních cvičení. 

Co se v tomto eBooku dozvíte?

Jasné a přehledné informace, které jsou podstatné pro práci s úzkostí

Místo utrácení peněz za různé knihy a příručky vám postačí jedna, ve které naleznete veškeré důležité informace pro to, abyste věděli, jak při úzkostných stavech postupovat.

Propracovaný týdenní program, kterým nastartujete životní změnu

Již nemusíte ztrácet čas složitým plánováním. Tento eBook za vás již naplánoval týden snadných kroků, díky nimž se budete cítit lépe.

Zároveň dostanete potřebnou dávku podpory a uklidnění

Pochopení a podpora ve chvílích, ve kterých ztrácíte kontrolu nad svým životem a necítíte se dobře a to je nejdůležitější, co potřebujete.

Bonusy

Bonus 1

Nahrávka – Progresivní svalová relaxace

Jedna z nejefektivnějších relaxačních technik, které se využívají k mírnění úzkosti.

Bonus 2

Nahrávka – Uvolňující svalová relaxace

Uvolňující svalová relaxace, která je vynikající například před spaním.

Bonus 3

Nahrávka – Uzemnění (ukotvení) smyslů

Cvičení doktora Frýby, který tuto techniku poprvé přednesl r. 1994 na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Cena tohoto eBooku je 499 Kč.

Za tyto peníze můžete například dokoupit chybějící část lyžařské výbavy, kterou vytáhnete párkrát do roka. Hračky pro děti, které jim budou sloužit pár měsíců. Nebo investujete do vás a budete mít ještě dnes téměř 70 stran hodnotných informací, které nenajdete v žádné jiné příručce a které vám budou sloužit celý život.

Reference

"Byla jsem zvědavá hlavně na týdenní program, který svou konkrétností a komplexností předčil moje očekávání. Dostanete jasný a přesný postup, od kterého se můžete snadno odrazit a pokračovat dál. Překvapily mě recepty na vhodnou stravu, velmi oceňuji odkazy na nahrávky relaxací a jejich kvalitu. Doporučuji všem, kteří se potřebují zorientovat v tom, co se s nimi při úzkosti děje, a prakticky ukázat, jak z toho ven."
Šárka Sýkorová
psycholožka, psychoterapeutka, koučka
"Tento eBook veľmi ľudským a jednoduchým spôsobom osvetľuje, čo úzkosť je a zmenšuje toho pomyselného strašiaka. Je plný praktických rád, ktoré sú až tak jednoduché a samozrejmé, že ich veľmi často vo svojom živote opomíname a nepripisujeme im dostatočný význam. No práve v tej jednoduchosti je ich sila. Veľmi oceňujem, že v eBooku Anna vytvorila aj týždenný program, ktorý vám môže výrazne uľahčiť plánovanie zaradenia dôležitých návykov vedúcich k zmierneniu príznakov úzkosti. Ak máte akékoľvek pochybnosti, pocit zvýšeného strachu, alebo vo svojom živote prežívate nadmernú stresovú záťaž, určite si tento eBook prečítajte. Zistite, čo môžete robiť, aby sa vám uľavilo."
Katarína O.
koučka a mentorka
" Úzkost: Neúprosné znamení k přehodnocení vlastního života je super e-book s mnoha praktickými tipy, jak zatočit s úzkostí. Dovolila jsem si se na úzkost podívat úplně jinýma očima a s láskou ji obejmout. Pochopila jsem, jak úzkost vlastně funguje a dostala jsem jasný a srozumitelný návod na malé krůčky, které ji pomáhají postupně eliminovat."
Michala P.
čtenářka
"Mám osobní zkušenost s nelehkou cestou od úzkosti ke svobodě. Zajímalo mě, jakým způsobem by navrhl začít rozmotávat zmatek odborník. Při čtení tohoto eBooku jsem se cítila velmi dobře, protože slova paní doktorky jsou laskavá, lidská, odborná a hlavně konkrétní. Kdyby se mi tento text dostal do rukou na začátku mé cesty, spoustu otázek by mi odpověděl hned na startu. Lidsky podaná fakta o nemoci pomohou pochopit, že úzkost není neřešitelný problém. Je to součást našeho života, s kterou se můžeme naučit pracovat. Odbourat obavu, nejistotu a začít vnímat dokonce i něco víc než ostatní lidé. Z celého srdce doporučuji možnost si nechat objasnit princip „úzkostných stavů“ a přijmout výzvu „týdenního programu“ navrhovaného MUDr. Annou Petříkovou. Dokud jsou získané informace pouze slova, ke změně nedojde. Ale když zkusíme sami na sobě prakticky začít žít tyto informace, zmatek se bude postupně rozmotávat. 😊 Děkuji za příležitost a návod, jak začít se změnou svého života.“
"Tento eBook je moc hezky a příjemně zpracovaný. Je velmi dobře strukturovaný, umožnil mi dát si opravdu 1 a 1 dohromady a přiměl mě nenásilnou formou k přijetí toho, že boj s úzkostí se nedá urychlit. Je to o celkovém nastavení. V tomto uvědomění mi pomohl také týdenní program, který je součástí - pokud chcete, hezky vás vede den po dni a pomáhá nastavit nové zvyky. Moc oceňuji i odkazy na nahrávky s relaxací. Kniha je prostě skvělý pomocník."
Tereza Š.
čtenářka

Stále nejste rozhodnuti a váháte?

Co když se mi eBook nebude líbit?

Samozřejmě i toto se může stát. eBook lze vrátit do 30ti dnů, nemějte tedy obavy!

Co když neporozumím některým pojmům?

eBook je napsaný přehledně, srozumitelně a s ohledem na to, aby ho pochopil opravdu každý. Pokud se přeci jen stane, že některým pojmům či faktům nebudete rozumět, můžete se na mne obrátit. Můj mail je info@annapetrikova.cz

Ale XXX kč je mnoho peněz!

Psychická pohoda má hodnotu nepochybně vyšší. Získáte hodnotné informace, podporu a pochopení, ke kterým se můžete vracet celý život. 

Opravdu mi eBook může pomoct?

I přesto, že tvrdíte, že jste zkoušeli všechno možné i nemožné, jsem si jista, že může. eBook nahlíží na úzkost z tolika úhlů pohledu, že věřím, že jste doposud nevyzkoušeli vše tak, jak bylo třeba. A kdyby vám přeci jen nepomohl, stále platí, že do 30ti dnů můžete eBook vrátit bez udání důvodu.