Objednávka eBooku

Na této stránce si objednáváte eBook ÚZKOST

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Při čtení tohoto eBooku jsem se cítila velmi dobře, protože slova paní doktorky jsou laskavá, lidská, odborná a hlavně konkrétní. Kdyby se mi tento text dostal do rukou na začátku mé cesty, spoustu otázek by mi odpověděl hned na startu. Děkuji za příležitost a návod, jak začít se změnou svého života.“
"Byla jsem zvědavá hlavně na týdenní program, který svou konkrétností a komplexností předčil moje očekávání. Dostanete jasný a přesný postup, od kterého se můžete snadno odrazit a pokračovat dál."
Šárka Sýkorová
psycholožka, terapeutka, koučka
"Tento eBook veľmi ľudským a jednoduchým spôsobom osvetľuje, čo úzkosť je a zmenšuje toho pomyselného strašiaka. Ak máte akékoľvek pochybnosti, pocit zvýšeného strachu, alebo vo svojom živote prežívate nadmernú stresovú záťaž, určite si tento eBook prečítajte. Zistite, čo môžete robiť, aby sa vám uľavilo."
Katarína O.
koučka a mentorka
" Úzkost je super e-book s mnoha praktickými tipy, jak zatočit s úzkostí. Pochopila jsem, jak úzkost vlastně funguje a dostala jsem jasný a srozumitelný návod na malé krůčky, které ji pomáhají postupně eliminovat."
Michala P.
čtenářka
"Tento eBook je moc hezky a příjemně zpracovaný. Přiměl mě nenásilnou formou k přijetí toho, že boj s úzkostí se nedá urychlit. Je to o celkovém nastavení. V tomto uvědomění mi pomohl také týdenní program, který je součástí - pokud chcete, hezky vás vede den po dni a pomáhá nastavit nové zvyky. Moc oceňuji i odkazy na nahrávky s relaxací. Kniha je prostě skvělý pomocník."
Tereza Š.
čtenářka

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na info@annapetrikova.cz

Ráda vám pomohu a poradím 🙂

 

KONTAKT   |   OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ   |   OBCHODNÍ PODMÍNKY